Villingur forside
VILLINGUR
Islandshesteklub
i området omkring Rude Skov
Forside Aktivitets-
kalender
Fotoalbum Kontakt og
bestyrelse
Indmeldelse Info
og links
Søg

Indmeldelse - hvis du ønsker at blive medlem af Villingur.
Vedtægter for Villingur
Villingurs kontonummer

Villingurs bestyrelse og kontaktadresser
Bestyrelsen valgt på generalforsamling marts 2021

VILLINGUR Rudersdal Kommune  
Bestyrelse: E-mail Tlf. nr. Stald
Formand Anne Richardt anne.richardt1@gmail.com 2034 9663 Ravnsnæsvej 214
Næstformand: Torben Trier torben@plahn-trier.dk

2075 9593

Rudehus
Kasserer: Dorte Skjerbæk kas@villingur.dk 4068 0511 Maltegaardsfolden
Helle Boock Ravnsnæsvej 214
Vicki Sehnberg Stald Vicki Græsted
Suppleanter:
Mette Villemoes Holmgren mette.villemoes@gmail.com 2421 6737 Vennekilde
Sofie Rask Andersen sofie@sofierask.dk 2887 3918 Furesødal
Lotte Hyldgaard Smidt lotte.hyldgaard.smidt@gmail.com 5185 0645 Stald Kingo
Karin Lorentzen Lynge
DI-kontaktperson:  
Vicki Sehnberg Stald Vicki Græsted
Friluftsråd- kontakt:
Anne Richardt anne.richardt1@gmail.com 2034 9663 Ravnsnæsvej 214
Revisor:  
Malene Kingo malene.kingo@gmail.com Stald Kingo
Webmaster:  
Torsten Meyer

webmaster@villingur.dk
torstenmeyer.dk

4068 6957 Maltegaardsfolden
Underudvalg:      
Kursusudvalg Lotte Hyldgaard Smidt,
Karin Lorentzen,
Vicki Sehnberg
   
Villingurs kontonummer er: reg.nr. 1551, konto 5823854 (Danske Bank)
www.villingur.dk > Bestyrelse og kontakt
18-05-2021