Villingur forside
VILLINGUR
Islandshesteklub
i området omkring Rude Skov
Forside Aktivitets-
kalender
Fotoalbum Kontakt og
bestyrelse
Indmeldelse Info
og links
Blog Søg

Indmeldelse - hvis du ønsker at blive medlem af Villingur.
Vedtægter for Villingur
Villingurs kontonummer

Villingurs bestyrelse og kontaktadresser
Bestyrelsen valgt på generalforsamling 27. januar 2016

VILLINGUR Rudersdal Kommune
Bestyrelse: E-mail Tlf. nr.
Formand Anne Richardt anne.richardt1@gmail.com 2034 9663
Næstformand: Torben Trier torben@plahn-trier.dk

2093 0334

Kasserer: Dorte Skjerbæk kas@villingur.dk 3968 1876
Helle Boock helle.a01@sol.dk 2628 3019
Henriette Dyrberg h.dyrberg@gmail.com 2830 4590
Suppleanter:
Ulla Vestergaard Andersen ullava@gmail.com 2728 0871
Mette Villemoes Holmgren mette.villemoes@gmail.com 2421 6737
Steffen Loft stl@sund.ku.dk 2681 4889
Vicki Sehnberg vickisehnberg@gmail.com 4263 8918
DI-kontaktperson:
Vicki Sehnberg vickisehnberg@gmail.com 4263 8918
Friluftsråd- kontakt:
Anne Richardt anne.richardt1@gmail.com 2034 9663
Revisor:
Malene Kingo malene.kingo@gmail.com
Webmaster:
Torsten Meyer

webmaster@villingur.dk
torstenmeyer.dk

4068 6957
Underudvalg:    
Kursusudvalg Lotte Hyldgaard Smidt,
Karin Lorentzen,
Henriette Dyrberg,
Vicki Sehnberg
 
Villingurs kontonummer er: reg.nr. 1551, konto 5823854 (Danske Bank)
www.villingur.dk > Bestyrelse og kontakt
24-01-2019